HİZMETLERİMİZ

Küre Danışmanlık, hizmet verdiği ithalatçı ve ihracatçılara kurumsal bir firmayla çalışmanın avantajlarını sağlar. Pazar araştırması, fiili ihracat/ithalat, gümrükleme ve taşıma hizmetlerinin tamamını tecrübeli çözüm ortaklarıyla işbirliği içerisinde, anahtar teslim prensibiyle sunar.

 
İthalat
 
Talepler doğrultusunda ilgili dünya marketlerinde ürünleri araştırır ve en uygun şartlarda Türkiye'ye ithal edilmesini organize eder. Gerekli anlaşmaları, hukuki sözleşmeleri hazırlar. 
Ürünler: Bilgisayar yazılımları, fotoğraf malzemeleri, promosyon malzemeleri, tekstil ürünleri, hediyelik eşyalar, tarım ürünleri, yüksek teknolojik ürünler vb.
 
İhracat
 
Türkiye'nin yurtdışındaki olumsuz ticari imajından kaynaklanan rekabet sorununu aşarak, Türk ürünlerinin yurt dışında satılabilmesi için her türlü çalışmayı yapmak Küre için ülkeye hizmet borcudur, en önemli misyondur. Talepler doğrultusunda ürünlerin ilgili dünya marketlerindeki alıcılarını araştırır ve en uygun şartlarda ihraç edilmesini organize eder. Gerekli anlaşmaları, hukuki sözleşmeleri hazırlar. 
Ürünler: Zeytinyağı, bakliyat, kuru gıda ürünleri, alabalık, tekstil ürünleri, maden ürünleri, organik tarım ürünleri, temizlik ürünleri, vb.
 
Danışmanlık Hizmeti
 
Yurt içi veya yurtdışında yapılacak olan yatırımlarla ilgili olarak, yerli veya yabancı kişi ve kurumlara fizibilite raporları hazırlamak, teknik analizler sunmak, istatistik raporları hazırlamak gibi birçok alanı kapsayan hizmetler sunar. Yakından takip ettiği dünya piyasaları, para akışları ve trendlerle ilgili bilgileri,  ticari tecrübesi ve vizyonuyla harmanlayarak; doğru yatırımların, doğru zamanda ve doğru şekilde yapılması için danışmanlık hizmeti verir.
 
 
Gümrükleme
 
Firmamız bünyesine Mayıs 2014'te katılan gümrük ofisi Küre Gümrük Müşavirliği Ltd.Şti. deneyimli ekibi ve kaliteli servisiyle tüm müşterilerimizin gümrük işlemlerine hızlı, maliyetsiz ve tek elden çözümler sunmaktadır.
 
Taşıma
 
Alanında uzman, geniş filolara sahip, ulusal/uluslararası taşıma firmalarıyla işbirliği içinde her türlü ürünü, güvenli ve hızlı şekilde hedef limanlara ulaştırır.  

Network

Copyright © Küre Danışmanlık